Migruojantys paukščiai
Apie projektą
Apie projektą

Pasaulio lietuvių menininkų kūrybinės dirbtuvės “Migruojantys paukščiai” lietuvius kūrėjus, gyvenančius užsienio šalyse, bendrai diskusijai kviečia susitikti jau 5 kartą. Pirmosios tokios kūrybinės dirbtuvės įvyko 2007 metais, Ventės rage. Keturių dirbtuvių metu, kurios vyko vis skirtinguose Lietuvos miestuose, menininkai palietė ir diskutavo imigracijos, migracijos, tapatybės, identiteto temomis, kurių pasekoje gimė video interviu ir šifruota medžiaga aktualiomis temomis.

Šiais metais, emigravusius lietuvius, dialogui, analizuojančiam įvairius socialinius ir kultūrinius Lietuvos reiškinius, kviečiame susiburti Telšiuose.
Šį kartą susitikus kūrėjai kviečiami ne tik diskutuoti, bet ir kurti kartu bei prisidėti prie Londone įgyvendinamo projekto, specialios mokomosios knygos kūrimo, kuri būtina angliakalbių šalių lituanistinėms mokylėlėms ir jų mokiniams. Projekto metu sukurti kūriniai bus parduoti specialiame aukcione, o surinkti pinigai skirti projektui įgyvendinti.

Kūrybinių dirbtuvių forma: Moderuojamos diskusijos/paskaitos/ patirties mainai/individualus interviu/spaudos konferencija/darbas.

Projekto dalyviai:
• Lietuvos kūrėjai, norintys pasidalinti ir realizuoti savo idėjas ir kūrybą;
• Išeivijos menininkai, besidomintys Lietuvos visuomeniniu gyvenimu, atviru dialogu ir bendru kūrybiniu darbu;
• Norintys savo darbais tiesiogiai prisidėti prie organizuojamo projekto išeivijos lietuvių vaikams.

Data: 2011 liepos  25 - 28 dienomis

 


Visos teisės saugomos © 2017 Migruojantys paukščiai.