Migruojantys paukščiai
Apie projektą

Pasaulio lietuvių kūrėjų dirbtuvės „Migruojantys paukščiai“ bendrai diskusijai sukvietė išeivijoje ir Lietuvoje gyvenančius kūrėjus. Kūrybinės dirbtuvės, vykstančios jau devintus metus, šį kartą atvyko į Kupiškį, kur 17-a atrinktų dalyvių, atstovaujančių tokias skirtingas sritis, kaip  architektūra, žurnalistika, poezija, ar istorija, diskusijų objektu pasirinko aktualumo neprarandančią temą - pilietiškumas.

Projekto organizatoriai VšĮ „LT-identity“ kiekvienais metais atsižvelgdami į planuojamą diskusijų temą renkasi ir vis skirtingą Lietuvos miestą. „Šiais metais pasirinkome Kupiškį. Jautėme, jog miesto bendruomenei esame reikalingi ir čia itin laukiami, o būtent tai svarbiausia siekiant, jog projekto metu sukurtos idėjos bei diskusijų metu gimusios mintys būtų gyvos.“ – projekto idėjos autorė Jolanta Rimkutė.

Liepos 28 d., antradienį, 17 val., „Migruojančiai paukščiai“ kviečia į parodos apie pasaulio lietuvius „Lietuviais esame mes gimę“ atidarymą, kuriame taip pat savo poeziją skaitys išeivijos poetė Lidija Šimkutė.

Liepos 30 d., ketvirtadienį, 17 val., Kūrybinių dirbtuvių rezultatų pristatymas Kupiškio gyventojams bei svečiams. Dainuojamosios poezijos vakaras su bardu M. Valiuku bei „Kupiškėnų vestuvių“ fragmentas.

(Renginių vieta - Kupiškio etnografijos muziejaus kiemelis, gedimino g. 2)


alt

 


Visos teisės saugomos © 2017 Migruojantys paukščiai.