Migruojantys paukščiai
Dalyviai
Daiva Gasiūnienė

Architektė

daiva gasiunieneFotografija - Metanoja Ingrida Žilėnaitė


Architektė – Lietuva.

Biurokratė – Panevėžio miesto savivaldybė.

Visuomenininkė – Lietuvos Architektų Rūmų Tarybos narė; Lietuvos Architektų Sąjungos narė; Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija; Pasaulio Anykštėnų Bendrijos Valdybos narė.

Mylinti – vietą, kurioje dirbu ir gyvenu, gerą ir teisingą architektūrą, optimistus.

Mananti – kad pasaulis vystosi pačiu tobuliausiu keliu.

 

 

 
Daiva Tankūnaitė

Gidė

daiva tankunaiteFotografija - Metanoja Ingrida Žilėnaitė


Esu tikra žiemgalė, mano vaikystės pieva prie Daugyvenės upės vingio. Draugai juokauja, kad kada nors tą vingį gausiu kaip palikimą visomis gyvenimo prasmėmis.

Baigiau Vilniaus universitetą. Teisingiausia kelio pradžia - asmenybės augimui ir gyvenimo kelio pasirinkimui. Prieš trisdešimt metų atvažiavau į Panevėžį – dirbti gide. Visos mano veiklos buvo ir yra susijusios su turizmu. Turiu administracines pareigas, dėstau studentams. Ratas apsisuko, su didžiausiu malonumu vedu ekskursijas po savo miestą ir šalį. Kaip mantrą kartoju : pažinkite Lietuvą. Kai kalbi iš savo nuošalės ir koridorius tampa sale. Stengiuosi vadovautis principu: kur beeitum, savo saulę neškis kartu su savimi. Kartais pavyksta.

 

 

 

 
Dovilė Kuklieriūtė

 

Iš viešbučių, restoranų

ir spa pasaulio

dovile kuklieriuteFotografija - Metanoja Ingrida Žilėnaitė


Gimiau ir užaugau savo Panevėžyje. Savo, nes mano Panevėžys man atrodo labai kitoks nei kitų ☺ Tada išvažiavau mokytis į vakarus, pasaulio pažinti, savęs ieškoti.

Panevėžys per tą dešimtmetį pasikeitė, mes susvetimėjome. Paskutiniais metais mūsų santykiai sunkoki, iš naujo pažįstam vienas kitą. Meilė tikra, bet abu turime rimtų pretenzijų vienas kitam... ☺ Tačiau esu optimistė, branginu santykius, ieškau sprendimų – tikiu kad viskas visada nutinka dėl geros priežasties!

 

 

 
Greta Ratkutė

()

greta ratkuteFotografija - Metanoja Ingrida Žilėnaitė


Esu Greta, gimusi ir augusi Panevėžyje, migravusi ir ieškojusi savęs svetur, atradusi save Vilniaus Universitete- istorijos fakultete.

Dirbu Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Ką ten veikiu? Viską. Renginiai, projektai, iniciatyvos Panevėžio ir Lietuvos mastu, konferencijos, svečiai, jaunimas- vieta, kuri tapo namais.

 

Skaityti daugiau...
 
Malvina Zimblienė

Atviros jaunimo

erdvės koordinatorė

malvina zimblieneFotografija - Metanoja Ingrida Žilėnaitė


Mažas paukštelis dideliam pasauly sugalvojo ieškot gyvenimo prasmės.
Ieškojo gimtuose Anykščiuose, kaip ir apčiuopė, bet nepagavo. Atvyko į
Panevėžį tęsti paieškų. Skraidė, skraidė kol „Minties'“ gimnazijos
menų kabinete nutūpė ant Senekos išminties pečių – „Jei  nori gyventi
sau, gyvenk kitiems“ parašyta. Susimąstė ir paklausiusi anų dienų
didžio proto savininko baigė socialinio darbo studijas.

 

Skaityti daugiau...
 
Miglė Gruzdenė

 

Vadovė, teisininkė, renginių organizatorėmigle gruzdene

Fotografija - Metanoja Ingrida Žilėnaitė

Gimusi dar prieš nepriklausomybės atkūrimą, viename žaliausių ir tyriausių miestų – Panevėžyje. Kaip gimė, taip ir tūptelėjo iki šių dienų... nei aktyvūs metai dviračių sporte bei kelionės po pasaulį, nei studijos universitete – policija, teisė, vadyba, politika, strateginis valdymas, nei „uždegantis“ tautiečių emigravimo etapas krypties į Gūžtą nepakeitė.

Skaityti daugiau...
 
Ramūnas Grikevičius

Esu dailininkas

ir mokau vaikus tapybos

ramunas grikeviciusFotografija - Metanoja Ingrida Žilėnaitė

 

 

Skaityti daugiau...
 
Rasa Alksnytė

Tarpdisciplininiai menai

www.fo.am

rasa alksnyteFotografija - Metanoja Ingrida Žilėnaitė


Rasa Alksnytė (tarpdisciplininiai menai, www.fo.am) turi gebėjimą spindinčiai nustebinti iš pasalų. Jos galva pilna įdomybių, o darbai ir mintys nusidriekia toli už nustatytų rėmų. Ji sukuria energiją, įkvėpdama aplinkinius, eksperimentams, žaidimams, virimui, sodininkavimui, šokiui ir kitiems fiziniams dalykams. Švelniai asistuodama ji atveria žmones aukštesniam kūrybiniam lygiui. Darbe su vaikais Rasa ne tiek moko kiek stengiasi pripildyti jų galvas vaivorykštėm, žaislais ir saldainiais. Įvairiom grupėm Rasa padeda žengti mažus žingsnelius tolyn ir sujungti atskirus paveikslus i vieną pasaulį. Rasa Alksnytė dirba su viskuo kas auga. Ir auga, ir auga, ir auga...

 

 

Skaityti daugiau...
 
Rūta Povilaitytė

 

()

ruta povilaityteFotografija - Metanoja Ingrida Žilėnaitė

Esu gimusi Panevėžyje. Po menotyros, tapybos studijų VDA, klajonių Europoje vėl sugrįžusi čia. Dirbu LDS galerijoje j „Galerija XX” parodų kuratore. Tapau. Domiuosi šiuolaikiniu menu, kamerine daržininkyste, psichoanalize, literatūra, senaisiais tekstiliniais amatais.

 

 

 
Tadas Smetonis

 

()


 

 

tadas smetonis

Fotografija - Metanoja Ingrida Žilėnaitė

Esu panevėžietis. Įgijau Vilniaus kolegijos menų fakulteto kultūros ir meno vadybos ir administravimo specialybę. Po 6 metų klajonių sugrįžau gyventi į gimtąjį Panevėžį. Įsigilinu į visus man mėgstamus ir nemėgstamos dalykus. Esu renginių organizatorius ir dj'us. Todėl visada sakau - Jūsų dienos mano naktys. Dievinu pozityvius ir nuoširdžius žmones, kuo toliau tuo daugiau tokias asmenybes sutinku savo gyvenime.

Mėgstu sakyti "Svajonės pildosi".

 

 


Visos teisės saugomos © 2017 Migruojantys paukščiai.