Migruojantys paukščiai
Miglė Gruzdenė

 

Vadovė, teisininkė, renginių organizatorėmigle gruzdene

Fotografija - Metanoja Ingrida Žilėnaitė

Gimusi dar prieš nepriklausomybės atkūrimą, viename žaliausių ir tyriausių miestų – Panevėžyje. Kaip gimė, taip ir tūptelėjo iki šių dienų... nei aktyvūs metai dviračių sporte bei kelionės po pasaulį, nei studijos universitete – policija, teisė, vadyba, politika, strateginis valdymas, nei „uždegantis“ tautiečių emigravimo etapas krypties į Gūžtą nepakeitė.

Šiuo metu pagrindinis darbas - laiminga mama, na ir dar laiko įsiterpti į šią kasdienybę randa darbas pokylių namuose „VASARIS“ (vadovė, renginių organizatorė)
Nuo 2011 m. užsiima aktyvia visuomenine veikla. Keli iš projektų:

  1. Moterų pataisos namuose Vaikų skyriuje visiškai atnaujinta/rekonstruota (su grupe bendraminčių) patalpa į vaikų (iki 3 metukų) poilsio ir žaidimų erdvę,
  2. Vilniuje su grupe bendraminčių surengti du labdaros koncertai (pagelbėti vaikams, kurie priversti kalėti kartu su nuteistomis mamomis „Ir mums rūpi vaikystė“ bei Vilniuje „Įžiebkime liepsną vaikų akyse“, kai surinkta parama perduota Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namams),
  3. Utenos Vaikų globos namuose nuolatinė socialinė ir fizinė pagalba (veiklos, daiktai) iki šiol, plėtojamas (nuo 2015 m., antri metai)
  4. Aukštaitijos vaikų ir jaunimo talentų renginys „Aukštaitijos deimantai“ (idėjos autorė ir organizatorė)


Gyvenimo moto: siekdami neįmanoma, mes pasiekiama maksimalų įmanomą.
Palinkėjimas visiems: tegul Jūsų norai išprotėja nuo Jūsų galimybių!

 

Visos teisės saugomos © 2017 Migruojantys paukščiai.