Migruojantys paukščiai
Dalyviai
Simona Smirnova

Džiazo vokalas

Lietuva

1989m. gimė Jonavoje. 2004 m. baigė Ignalinos muzikos mokyklą (kanklių klasę), 2007m. – Ignalinos rajono gimnaziją. Tais pačiais metais įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, džiazo vokalo specialybę. 2011m. gavo atlikimo meno, džiazo vokalo bakalauro diplomą. 2011m. pavasarį Simona įstojo į prestižinę džiazo mokyklą Bostone – Berklee College of Music ir šiuo metu ruošiasi išvykimui ir studijoms US.

Skaityti daugiau...
 
Sandra Bogdanova

 

Archeologija

Lietuva

 

Gimiau 1987 metų gruodžio 25 dieną Vilniuje. Mano giminės medžio šaknys giliai išsiraizgiusios po Senąjį žemyną, todėl identiteto ir etniniai klausimai visuomet buvo svarbūs. Vilniuje užaugau, baigiau Žemynos gimnaziją 2007 m., o šiais, 2011 m., Vilniaus Universitete įgijau archeologijos bakalauro laipsnį, apsigynusi darbą tema „Lietuvos archeologijos tyrinėjimų filmuota medžiaga Lietuvoje iki 1990 m.”. Mano gyvenimo gijos persipina su filosofija, kinu, teatru, naujuoju cirku, ekologija, ornitologija, muzika bei etnine tapatybe. Nuo 2007 m. itin daug laiko skiriu kultūrinei, socialinei savanorystei Lietuvoje, Suomijoje, Belgijoje, Norvegijoje ir kitur Europoje. Kelerius metus dirbau ekologiškų prekių krautuvėlėje-sulčių bare „Sulčius“ Vilniaus senamiestyje. Šiuo metu dirbu kine, kur subtitruoju filmus, taip prisijungiu prie projekto CARARE, kuris vienija visos Europos paveldo įstaigas ir organizacijas, archeologijos muziejus ir mokslinių tyrimų institucijas.

Skaityti daugiau...
 
Rasa Alksnytė

 

Choreografija, kulinarija

Belgija

 

Rasa Alksnytė gimė 1975 m. Kaune. 1995m. baigė Marijampolės pedagoginę mokyklą, du metus studijavo Vilniaus Konservatorijoje ir metus šiuolaikinio šokio mokykloje P.A.R.T.S. Briuselyje. Dirbo su Lietuvos ir užsienio choreografais bei teatro režisieriais : A. Naginevičiūte, R.Rastausku, G.Sepučiu, G.Vallenti, P.Frenak, K.Ikeda, K.Murobushi ir kitais. Nuo 2000m. Belgijoje įkūrė savo šokio trupę „Zanzi”. Nuo 2003m. drauge su šiuolaikinio meno laboratorija FOAM sukūrė eilę maisto „performansu”.

Skaityti daugiau...
 
Mantas Tiknius

 

Grafikos dizainas

Didžioji Britanija

Mantas Tiknius

 

Gimė ir užaugo Klaipėdoje, baigė Klaipėdos „Varpo“ vidurinę mokyklą su sustiprintos dailės kursu (1992-2004). 2004m. įstojo į Kauno Technologijos Universitetą ir 2008 m.įgijo tarptautinio verslo vadybos bakalaurą. Vienerius metus dirbo verslo vystymo vadybininku Senukų centriniame biure. Pajutęs esąs ne ten, kur norėtų būti, 2008 m. įstojo į Anglia Ruskin Universitetą, (Anglia Ruskin University), ir 2011m. įgijo Grafinio ir Web dizaino bakalaurą (Graphic & Web design). Šiuo metu siekia bendradarbiauti su įvairiomis iniciatyvomis ir verslo projektais Lietuvoje, kurdamas ir naudodamas dizainą kaip būdą inovacijai. Ypatingą polinkį turi brand‘o kūrimui bei komunikacijai, identiteto dizainui.

Skaityti daugiau...
 
Jutta Noak

 

Rašytoja

Vokietija

Jutta_Noak

 

Laikmečio istorinės kolizijos išraižė mano šeimos gyvenimo kelią, privertę gyventi uždaroje erdvėje ir žaisti sudėtingą žaidimą. Mokykloje rašinėjau, vaidinau, vėliau studijavau Kauno medicinos akademijoje ir dirbau gydytoja. Lietuvos išsivadavimas atvėrė ne tik vartus į pasaulį, tačiau leido ir įkvėpti oro, kurio labai trūko įkalintai sielai. Pirmas žingsnis – stalčiuose užsigulėjusių, vibruojančių tekstų ištraukimas.

Skaityti daugiau...
 
Jurga Juodytė

 

Fotografija,
grafikos dizainas

Lietuva

 

Esu menininkė ir grafikos dizainėrė. Baigiau taikomosios grafikos studijas Vilniaus dailės akademijos Kauno dailės fakultete. Dirbu tarpdisciplininių projektų, socialinio dizaino ir konceptualaus meno srityse. Savo kuriamuose darbuose domiuosi individualumo ir socialumo sinergija. Fizinio kūno turėjimas (ir to sąlygojamas fizinis skausmas) bei poreikis būti laimingam bet kokia kaina (ir iš to kylantys lūkesčiai) niveliuoja tarpžmogiškus skirtumus ir slopina unikalumą.

Skaityti daugiau...
 
Ilma Vienažindytė

 

Filologija

Vokietija


Gimiau ir užaugau Panevėžyje, baigiau Vytauto Žemkalnio gimnaziją. 2007m. Įstojau į Vilniaus Pedagoginį Universitetą, anglų filologijos specialybę. Studijų metu turėjau progą tobulinti savo žinias bei plėsti akiratį atlikinėdama praktiką Vienoje, Austrijoje kompanijoje INMAD (International Institute for Managing Diversity), rengiančioje Europos Sąjungos projektus bei pagal Erasmus mainų programą mokydamasi Berlyne, Humboldt Universitete.

Skaityti daugiau...
 
Eglė Gelažiūtė-Petrauskienė

 

Grafika

Didžioji Britanija

 

Gimė 1974 m. sausio 14 d. Kaune (Lietuva).
1995 m. baigė bakalauro studijas Vilniaus dailės akademijoje, Grafikos skyriuje.
1997 m. baigė magistro studijas Vilniaus dailės Akademijoje, Foto-Video skyriuje.
2003 m. tapo Lietuvos dailininkų sąjungos nare.
Šiuo metu gyvena ir dirba Anglijoje.

Skaityti daugiau...
 
Edvardas Kavarskas

 

Grafikos dizainas

Lietuva

Edvardas Kavarskas

 

2001 m. baigęs M. K. Čiurlionio menų gimnaziją, įstojo į Vilniaus dailės akademijos dizaino katedrą. 2003-2004 m. metus praleido Politecnico di Milano universtitete (Italija). 2005 m. įgijo VDA dizaino bakalauro laipsnį, 2007 m., ten pat baigė magistro studijų programą. Studijų metu aktyviai dalyvavo akademiniame gyvenime, parodose, kūrybinėse dirbtuvėse Lietuvoje ir užsienyje.

Skaityti daugiau...
 
Bernardas Bagdanavičius

 

Architektūra

Didžioji Britanija

Bernardas_Bagdanavicius

 

Gimė Vilniuje,
1991-1996 mokėsi VDA Architektūros Katedroje.
1997-2007 gyveno Lisabonoje, Portugalijoje.
Nuo 2007 gyvena Londone, dirba vyr. architektu "Will Alsop at RMJM"

Skaityti daugiau...
 
Arvydas Uziela

 

Tapyba

Didžioji Britanija

 

Vilnietis. Baigė A.Vienuolio vidurinę mokyklą, sustiprintą fizikos-matematikos klasę. Daugelį metų aktyviai dalyvavo sportinio orientavimosi varžybose. Studijavo taikomąją matematiką Vilniaus Universitete ir architektūrą VISI. Dirbo dėdės, žinomo vitražisto, Henriko Kulšio dirbtuvėse. 1998 m. su šeima išvyko gyventi į Vengriją. Budapešte surengtos dvi personalinės - grafikos ir tapybos darbų - parodos. 2006 m. persikėlė gyventi į Jungtinę Karalystę. Dvejis metus mokėsi anglų kalbos Ričmondo koledže. Londone surengė dvi personalines ir dalyvavo dviejose grupinėse parodose. Autoriaus paveikslai iškeliavo į asmenines kolekcijas įvairiuose kraštuose: JAV, Kanadoje, Izraelyje, Šveicarijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Italijoje, JK ir Baltijos šalyse.

Skaityti daugiau...
 
Arnas Anskaitis

Video, fotografija

Lietuva

Arnas Anskaitis gimė 1988 m. Kaune. Nuo 2007 m. gyvena Vilniuje, studijuoja VDA fotografijos ir medijos meno katedroje. Šiemet baigė bakalauro studijas. 2010 m. buvo išvykęs į Suomijos dailės akademiją Helsinkyje. Dirba su vaizdu, garsu, kalba ir aplinkybėmis.

Skaityti daugiau...
 


Visos teisės saugomos © 2017 Migruojantys paukščiai.