Migruojantys paukščiai
Dalyviai
Agnė Liščiukaitytė

 

Dailė, edukacija

Lietuva

Agne

 

Gimiau 1988 gruodžio 15d. Marijampolėje. Pagal turima išsilavinimą ir darbą esu dailės ir technologijų mokytoja vienoje Marijampolės mokykloje.

Kūryba domiuosi ir ją puoselėju jau senai. Dažniausia mano saviraiškos forma grafitiniai atvirukai ir interjeriniai meškinai. Grafinius atvirukus, pradėjau kurti dar studijų laikais šis pomėgis liko ir iki šiu dienų. Kurdama atviruką dažniausiai į pagalbą pasitelkiu želinius tušinukus ir spalvotus pieštukus, labai retais atvejais panaudoju ir akvarele. Prisipažinsiu niekada jos nemėgau.

Skaityti daugiau...
 
Dainius Stubra

 

Fotografija

Lietuva

Dainius

 

Gimė Kaune. Šiuo metu gyvena Kaune ir Palangoje. Fotografuoti pradėjo nuo 18 metų. Profesionaliai – nuo 2009 m. Įvaldęs įvairias fotografijos technologijas - alternatyviąją fotografiją, cianotipiją.

Skaityti daugiau...
 
Gražvydas Kardokas

 

Laisvas menininkas, tapytojas

Lietuva

Grazvydas

 

Gražvydas Kardokas yra laivas menininkas, tapytojas, instaliacijų autorius, multiinstrumentalistas.
VISI (dabartinis VGTU) studijavo architektūrą, bet pasuko tapybos link . 2001 m. Kauno IX forto muziejuje sukūrė Kauno geto ekspoziciją. Yra daugiau nei 15 parodų autorius. Nuo 2003 m. – LDS narys.

Skaityti daugiau...
 
Henrikas Gulbinas

 

Garso, vaizdo režisierius, operatorius

Lietuva

Henrikas

 

Videomeno filmus kuria nuo 1987.

Skaityti daugiau...
 
Ksevera Kvietkauskaite

 

Keramika

Lietuva

Ksevera

 

Gimė 1988 metais. Baigė keramikos specialybę Vilniaus dailės akademijoje. Pusę metų pagal apsikeitimų programą mokėsi Bergeno menų akademijoje Norvegijoje. 

Skaityti daugiau...
 
Linas Ambrasūnas

 

“EtnoDesign”

Lietuva

Linas

 

Gimęs 1969 m. Plungėje, Vilniuje studijavęs biologiją ir ekonomiką, sukaupęs patirties pakuotės gamybos srityje, vis dar nenutolęs nuo medžio ir ieškantis jam naujų būvių, fotografas, gamybos idėjų ieškotojas ir išpildytojas.

Kūrybinėje ‘EtnoDesign” studijoje dirba su medžio formomis, lazeriniu pjaustymu, ieško naujo medžiagiškumo, improvizuoja etninio paveldo tema, jungdamas medį, lazerį, tautodailę, dizainą ir folklorą.

Skaityti daugiau...
 
Norbertas Černiauskas

 

Istorija

Lietuva

Norbertas

 

Gimiau ir užaugau Aukštaitijoje, 2007 ir 2009 m. baigiau Vilniaus universiteto istorijos bakalauro ir magistro studijas, šiuo metu studijuoju istorijos doktorantūroje.
Tyrinėjimų laukas – modernėjanti ir moderni Lietuva, pokario istorija, XX a. Lietuvos kaimas, lietuvių emigracija.

Skaityti daugiau...
 
Ramūnas Čičelis

 

Literatūra

Lietuva

Ramunas

 

Gimė 1979 metais Lietuvoje. Išsilavinimas: aukštasis (lietuvių filologijos magistras).
Studijavo Vytauto Didžiojo universitete, filologijos doktorantūroje (disertacijos tema „Priešpriešų mediacija Jono Meko kūryboje“); 2010 m. paskirta Broniaus Bieliuko vardinė stipendija, 2012 m. – Broniaus Vaškelio vardinė stipendija
Magistro darbas: „Priešpriešų mediacija J.Meko filme „Zefiro Torna, arba vaizdai iš Jurgio Mačiūno gyvenimo“ (įvertintas Nelės Mazalaitės premija už geriausią 2009 metų magistro darbą Vilniaus pedagoginiame universitete egzodo tema).

Skaityti daugiau...
 
Rūta Ambrasūnienė

 

„EtnoDesign“

Lietuva

Ruta

 

Gimiau su vėjais 1978 m. Klaipėdoje. Augau mariose, gastronomo kieme ir Paveikslų galerijos fondų saugykloje. Ant naujų sąsiuvinių rašiau gražiausią donelaičiukų mokyklos vardą, o vėliau išmokau ir naujai atgautą gimnazijos senąjį, kunigaikštišką. Istorijos studijų metais buvau pametusi galvą dėl senųjų Rytprūsių žmonių, troškau pajausti jų tapatybę, priklausymo vienai kalbai ir kitai valstybei paradoksus, šifravau rankraščius, kuriuose visos m ir n lygiai taip pat galėjo būti u, e ar a ir laukiau akimirkos, kai labai ilgai žiūrint, susiliejęs tekstas atsiveria ir nušvinta. Išvažiavau į Prahą, jau po jos potvynio iš ten parsivežiau teologijos magistrą, brolį istoriškajam. Visa, kas nutiko vėliau - darbe ir po darbo - buvo skirta savojo miesto tapatybei surasti, taip įkūrėme Klaipėdos Kultūrų komunikacijų centrą, pradėjome konferencijų ciklą „Neužšąlanti kultūra“, ieškojome „Pamirštų vietų“, kurios prisimintos ir sustirpintų ryšį su savo miestu.

Skaityti daugiau...
 
Stasys Povilaitis

 

Tapyba

Lietuva

Stasys

 

Stasys Povilaitis – vienas iš nedaugelio Lietuvos dailininkų, plėtojusių mokslinės fantastikos tematiką dailėje. S. Povilaitis laikomas dailininku optimistu, savo darbuose išlaikančiu romantinę kryptį. Stasio Povilaičio grafikos darbai atspausti iškilaus cinko, arba autocinkografijos, jo paties sukurta „Povista" technika.

Skaityti daugiau...
 
Tomas Vaičaitis

 

Menininkas

Lietuva

Tomas

 

Gimė 1969 m. Telšiuose. 1987-1993 studijavo ŠPI dailės fakultete. 1999-2000 m. Tapybos magistratūros studijos Šiaulių universitete.
Nuo 2002 Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Vilniaus dailės akademijos Telšių taikomosios dailės fakulteto dėstytojas.

Skaityti daugiau...
 
Vaiva Grainytė

 

Rašytoja,
laisva autorė, redaktorė

Lietuva

Vaiva

 

Rašytoja, poetė, įvairių tekstų autorė. Bendradarbiauja su skirtingų sričių menininkais bei kultūros leidiniais. 2003-2009 m. LMTA studijavo teatrologiją. 2010-2011 m. Centrinės Dramos Akademijos (Pekinas, Kinija) stipendininkė. Esė knygos „Pekino dienoraščiai“ (2012) autorė. Operos „Geros dienos!” dramaturgė. Nuo 2013m. – meno žinių portalo www.kamane.lt redaktorė.

Skaityti daugiau...
 
Vida Krištolaitytė


Vida Krištolaitytė

Tapyba

Lietuva

Vida


Tapytoja, grafikė. Gimė Kaune.

1944 m. su tėvais pasitraukė į Vokietiją. Nuo 1949 m. gyveno JAV, Čikagoje, nuo 1964 m. – Niujorke. 1961 m. baigė dailės pedagogiką Ilinojaus universitete. 1961-1964 m. tapybą ir grafiką studijavo Čikagos dailės institute, 1967 m. baigė Niujorko Frato meno institutą. Nuo 1961 m. dėstė dailę JAV mokyklose.

Skaityti daugiau...
 
Vita Eidimtaitė

 

Scenografija

Lietuva

Vita

 

Gimė 1990 m. vasario 23 d. Klaipėdoje
2009 m. baigė Eduardo Balsio menų gimnaziją
2009 m. įstojo į Vilniaus dailės akademiją
2012/2013 m. mokėsi Latvijos dailės Akademijoje
2013 m. atliko praktiką Latvijos Nacionalinėje Operoje
2013m. baigė Vilniaus dailės akademiją, scenografijos specialybę, įgijo dailės bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Skaityti daugiau...
 


Visos teisės saugomos © 2017 Migruojantys paukščiai.